Anıl Üçtepe İstabul'u Sallayacak

Logo
Anıl Üçtepe İstabul'u Sallayacak
  • 2656 Okuma
  • 0 Yorum

Dünya starlarını Türkiye”ye getireceğini söyleyen Anıl Üçtepe dün akşam Amerika’da Ünlü sanatçı Frenc Montana ile bir araya geldi akşam yemeğinde yeni projeleri konuşan ve 2020 yılının ilk konser durağı İstanbul olacağı konusunda anlaştılar.

Ünlü organizatör Anıl Üçtepe Türkiye’den yarışmadan önce 2020 yolu için çalışmalara başladığını ve bir çok dünya starını Türkiye”ye getireceği müjdesini vermişti.Frenc Montana ile anlaşan başarılı iş insanı başka hangi isimlere imza attıracak merak konusu oldu.


Dünya starlarını İstanbul”a getirmek için Amerika’da olan Anıl Üçtepe kolları sıvadı.

Dünyanın yakından takip ettiği sanatçılarla görüşmeye başladı Anıl Üçtepe bugüne kadar bir çok dünya starıyla Avrupa’nın değişik ülkelerinde organizeler yapan başarılı genç bir iş insanı bundan sonra kendi ülkemde de organizeler yapacağım demişti bu açıklamanın ardından kısa bir süre sonra Başarılı iş insanı Amerika’ya uçup görüşmelere başlamış ve dünyaca ünlü sanatcı Frenc Montana ile anlaşmaya varmıştır 2020 de Frenc Montana İstanbula gelecek.

yazar

Yıllardır internet alemindeyim:)

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.