Demet Akalın feat Haktan "Yekten" kliplendi…

Logo
Demet Akalın feat Haktan "Yekten" kliplendi…
  • 1851 Okuma
  • 0 Yorum

Demet Akalın feat Haktan "Yekten" kliplendi…


Ünlü şarkıcı Haktan ile düet yaptığı "Yekten" şarkısına önceki gün Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde klip çeken Demet Akalın, arka arakaya yeni şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor.

Hayranlarından gelen yoğun istek üzerine albümünün 4'ncü klibi olan "Yekten" i seçen Demet Akalın "Yekten albüm çıktığından bu yana en çok istek alan şarkılar arasındaydı Haktan ile zamanı bekledik ve harika bir iş çıktı" diyerek duygularını dile getirdi.

 Demet Akalın feat. Haktan'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Ateş" albümünde yer alan "Yekten" isimli şarkısı, video kli

♫ Demet Akalın feat. Haktan'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Ateş" albümünde yer alan "Yekten" İsimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.


''YEKTEN'' sözleri ;

Issız bir adada tek başına 

Kalmak gibi seninle birlikte olmak 

Bi yolun sonuna çok inanıpta 

Yolda kalmak gibi seninle solmak


Adını bile unutsam keşke 

Tüm anılarım senle gitse 

Canımı bile alırsın iste

Tüm acılarım böyle bitse 


Beni bana yekten 

Kırdıran hayatın 

Nedenini bilsem 

Ne fark eder ki?


Oluruna bir sen

Bi ben inanırım 

Yeni yola dönsem 

Ne fark eder ki?


Bana iyi gelecek mi?

Bilsem neden gittiğini?

İçim soğur mu dersin?

Haber alsam başkasını sevdiğini


Söz & Müzik: Öze Bade Derinöz - Düzenleme: Erhan Bayrak - Yönetmen: Tamer Aydoğdu

Klibin YouTube Linki : https://www.youtube.com/watch?v=Vany-vxkKZk

yazar

Current Writer ✔

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.