Eğlencenin Dibine vurmak mı

Logo
Eğlencenin Dibine vurmak mı
  • 1277 Okuma
  • 0 Yorum

Hepimizin koptuğu ,filmin sonunu hatırlamadığı zamanlar olmuş olabilir .olacaktır da bunun alkolle bir bağlantısı yok .günlük işlerde bunalmak,hayatın getirileri,bunalım ama yapılan araştırmalar  da müzik dinleyen insanların çoğu dinlediği müzikten etkilenerek hayatına yön veriyormuş.Bana göre de haklılar .Örneğin ben sabah uyandığımda nasıl bir müzik dinlersem onun ruh halini alıyorum ve günüm öyle geçiyor ..Aşık olanlara sözüm yok romantik müzikler haktır :)Eğlenmek,hayatı Ti'ye almak istiyorsanız eğlenceli müzikler dinleyin mutlaka .hareketli olsun kıpır kıpır ..Sonra göreceksiniz umursadığınız hayatınız güneşle ısınmanın tadını cıkaracak ...benim listemde ilk sırada üzeyir mehdizade -yaxsi olar var..2.sıra Allah yar bonus olarakta ezhel aya...mesele özgün bir müzik yapabilmekte kanına işlemeli düşünün şimdi sabah uyandınız enerjisi çok olan bir müzik seçtiniz dinlerken mtlu olduğunuz inanın bana yürüme şekliniz bile değişiyor ...Listeyi göz ardı etmeyin 

yazar
Yamak

ümit çelik

merhaba ,19 agustos 1986 şişli dogumluyum güzel sanatlar lisesi müzik bölümü mezunuyum tez canlı ,meraklı,müzik aşığı ve yenilikçi kişiliğe sahibim.farklı olunca özel olunduğuna inanıyorum girişim hikayeleri okumayı ve denemeyi cok seviyorum

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.