En garip ilişki modelleri

Logo
En garip ilişki modelleri
  • 7379 Okuma
  • 0 Yorum

Selam günümüzün ilişkileri oldukça garip! bunun hepimiz farkındayız zatenn :)

                                              amaa.. en gariplerini sizlerle derledim gelin buna bir göz atalım ne dersiniz..?


1) Düzenli İlişki ; 

Evet evet, bunun neresi garip? dediğinizi duyar gibiyimmm.. :) evli çiftlerin her hafta aynı gün dizi izlemek ve bir sürü aktiviteleri olduğu gibi düzenli bir cinsel ilişkileride olmakta ve bundan oldukça zevk almaktalar. Bu ilk seviyeydi bir de diğer maddelere göz at senn haydii bekleme yapmaa! 


2) Yalnız Olma ; 

Aynıı benn... dediğini duyar gibiyimm :/ ama tabiki de saçmalama dostum aynaya bak ve eksiklerini tamamla onun dışında hiç birşeye ihtiyacın yok kendini sen kendi beğendiğin hale getirr, hadi amaa bu kadar zor olmamalı... Ohh neyse konumuza dönelim!

Bazı insanlar kendilerine hiçbir insanın laik olmadığını düşünürlermiş ve sadece ömür boyunca tek yaşarlarmış ve kendi buldukları yöntemler ile kişisel ihtiyaçlarını karşılıyorlar .. 

( örnek : mastürbasyon , el ile öpüşmek ) 


3) Cinsellik için ilişki ; 

Buda ben dediğini duymuş olmayayım! :p 

Çoook ayıpp! 

Bazı insanlar aşka inanmazlar ve aşkın seks'ten ibaret olduğunu düşünürler ve bunun farklı fantezileri de mevcut ama siz bunlara kafa yormayın aşk demek her şey demektir karşınızda ki partnerinizi sevmiyorsanız daha fazla uzatmanızın yani zaman kaybetmenizin bir amacı yok tabi bu seçenek sizin de kategoriniz olabilir sevgili seks severler.. 


4) Bir'den fazla partneri olan ilişki ; 

Evet yanlış duymadınız bir den fazla kişiler ile sevgili olup hepsi ile cinsel ilişki yaşayan insanlar var.. Bunları kötülemiyoruz herkesin kendi yaşantısı tabii ama bundan oldukça fazla zevk alan insanlar mevcut .

artık canı sıkıldıkça diğerine geçerr :)


5) Sıkıntı - Terapi ilişkisi ; 

Yoksa buda mı siz ? ..

bu madde oldukça yaygın bir çeşit, yani siz de olabilirsiniz , bu nedir hocam ?? dediğinizi duyar gibiyim biz'de kalın hemen anlatalımm :)

Bazı insanlar yalnızlıktan sıkıldıkları için hiç sevmedikleri insanlar ile birlikte olabiliyorlarmış ve inanabiliyor musunuz sırf eğlenmek için.. tabii can sıkıntısı geçtikten sonra, bir süre sonra o ilişkiden de sıkılmaya başlıyıp başka bir partner ile ilişki başlatıyor artık saadet zinciri gibi ilerler maşallah maşallah :)  


- ) Düşünceler / nedir ? 

Arkadaşlar, dostlar, Ben en ilginç bulduğum 5 (beş) maddeyi sizlere derledim size elimden geldiğince en eğlenceli bir biçimde sunmaya çalıştım eğer sizin de ilginç bulduğunuz çeşit / kategori varsa siz'de yorum atabilirsiniz!

düşüncelerimize geçicek olursak, 

bana göre en ilginç olanı birden fazla partneri olan ilişki çünkü bir insan nasıl ilişkiye girdiği birisi ile başkasına girmesine izin verir evet anlıyoruz ihtiyaç vs ama mastürbasyon diye bir icat çıkartılmış neden cinsel ilişkiyi sevdiğin ile birlikte yapmak yerine önüne geldiğin kişiler ile yapıyorsun ki? 

herşeyin yeri ve zamanı vardır benim düşüncelerim bu yönde sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum bize belirtmeyi unutmayın! :) 


UYARI : Bu ilişki çeşitlerini kötülemek veya dalga geçmek gibi bir niyetimizin olmadığını ısrarla belirtmek isteriz!

yazar
Yamak

JENGO

Selam biz jengo ekibi. Gündem ve ilginç konular hakkında haber/blog yazar bunları en eğlenceli bir şekilde sizlere sunmak için elimden geleni yaparım. :)

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir. Irish Birthday Blessing