Fluwork üyeliği nasıl iptal edilir ? , Fluwork hesabı nasıl kapatılır ? İŞTE DETAYLAR...

Logo
Fluwork üyeliği nasıl iptal edilir ? , Fluwork hesabı nasıl kapatılır ?  İŞTE DETAYLAR...
  • 213 Okuma
  • 0 Yorum

Bu makalede son zamanlarda sıkça konuşulan Fluwork platformunda nasıl hesap silme , üyelik iptali yapılır bunlardan bahsececeğiz. Fakat belirtmeliyiz ki hesabınızı ve üyeliğinizi bence silmemelisiniz. Neden? Diyorsanız işte detayları... 


Fluwork üyeliği / hesabı nasıl kapatılır?

Oluşturduğunuz hesabı kapatmak için [email protected] mail adresine hesabınızı kapatmak istediğinizi yazabilirsiniz, işlemler bu kadar basit. 


Fluwork üyelik ücretini iade ediyor mu?

Hayır, her platform gibi doğal olarak kendi hataları olmadığı sürece üyelik iptalinizde ücret iadesi yapmamaktadır. 


Fluwork üyeliğim / aboneliğim otomatik yenilenir mi?

Hayır, Fluwork bunun için önlem almıştır. Siz isteseniz bile aylık otomatik kartınızdan para çekmez, sizler her ay manuel bir şekilde platforma gelip üyeliğinizi yenilemeniz gerekmektedir.


Neden üyeliğimi iptal etmemeliyim?

Fluwork ABD kökenli bir şirkettir, bu nedenle kullanıcılarına çok bonkör davranmaktadır. Belirli aylarda bütün kullanıcılarına +$50 bantlarında karşılıksız bonus vermektedir ve bunu herhangi bir şey yapmadan banka hesabınıza çekebilmektesiniz. Bu nedenle zaten üyeliğinizin kalmasında herhangi bir zarar yok, üyeliğinizi bir kere aldıktan sonra yenilemeseniz bile bu bonusları almaya hak kazanmaktasınız. 


Nelere dikkat etmeliyim?

Marka değerine çok önem veren Fluwork şirketi, özellikle ŞikayetVar gibi platformlarda kendilerine haksız iftira atan kullanıcılarına hukuki işlem başlatmıştır. Bu yaptırımları haklı olarak uyguluyorlar çünkü bu gibi şikayet platformlarında gereksiz talep açan tüketici sayısı çok fazla, bu nedenle herhangi bir sorunda 3. platformlardan ulaşmaya çalışmak yerine direkt olarak [email protected] mail adresinden kendilerine ulaşmayı tercih ediniz. 


Fluwork deneyimlerim nasıl?

Ben (Yazar) 2 ay önce oluşturduğum üyeliğimde bugüne kadar makale yazarak Fluwork platformunda $237,55 kazanmışım ve bunu banka hesabıma çektim. Türk Lirası olarak ödemenizi yapabilmekteler bilginiz olsun. Herhangi bir sorun yaşadığımda da mail adreslerine bildiri de bulunduğumda er ya da geç çözüme kavuşturdular, kesinlikle kullanıcılarını mağdur etmeyen bir marka olduklarını söyleyebilirim. 


herkese kolay gelsin :) 

yazar
Yamak

Ruhi Akkor

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir. Irish Birthday Blessing