UCOFY YouTube Kanalı Güvenilir mi ?

Logo
UCOFY YouTube Kanalı Güvenilir mi ?
 • 3920 Okuma
 • 2 Yorum

UCOFY KANALININ SAHİBİ KİMDİR ? 

Henüz genç olmasına rağmen birçok girişimde bulunan sempatik influencerımızın gerçek adı Mustafa UCA'dır. 

UCOFY GÜVENİLİR Mİ? 

En merak edilen konulardan birisi " UCOFY GÜVENLİ Mİ ? " sorusudur. 

Yaklaşık 3 yıldır " Finans Eğitim ( İnternetten para kazanma ve ek gelir elde etme ) " kategorisinde eğitim veren UCOFY kanalı bugüne kadar bir kere bile izleyicilerini hayal kırıklığına uğratmamıştır. 

Eğitimlerinde değindiği konularda ise çoğunlukla " E ticaret, Freelance çalışmak, Affiliate Marketing " sistemlerinden bahsetmektedir. Örnek verdiği platformlar çoğunlukla dünya genelinde onaylanmış ve büyük şirketlerdir. (Örneğin: Fiverr, Upwork, Amazon, Etsy )

Ayrıca hiçbir şekilde ücretli eğitim seti satmamaktadır. 

Bu nedenle bu soruya kesinlikle evet diyebiliriz. 

Fakat izleyicilerine hassas davranmaya çalışan UCOFY, son zamanlarda özellikle bu iş modellerinden anlamayan veya ilk defa duyan insanlar tarafından " dolandırıcı, yalancı " gibi iftiralar almaktadır. 

UCOFY KENDİSİNE ATILAN İFTİRALAR HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Türkiye'de pek çok dolandırıcılık amacıyla kurulan sistemler oldu. 

Bunlardan bazıları başarılı olurken bazıları başarılı olamadı!

fakat her zaman yıpranan, üzülen halk oldu. 

Bu nedenle gösterilen bu ön yargıların farkındayım ve yavaş yavaş yıkılacağına inanıyorum. 

Onlara kızmıyorum.

Yanıtını vermiştir.

UCOFY NE HEDEFLİYOR? 

Videolarında da sık sık dile getiren UCOFY, yurtdışında yapılan iş modellerini Türkiye'de pek bilinmediği için Türkiye'de ki insanlara öğretmeyi hedeflemektedir. Bunların karşılığında hiçbir ücret talep etmeden bu işi yapması, izleyicilerinin güvenini bir kat daha arttırmaktadır. 

yazar
Yamak

Yaren Özer

Yorumlar (2)

 1. yazar
  Yamak

  Ahmet Yorgan - 2 ay önce

  Valla Ben bir tek UCOFY sayesinde internetten para kazandım. Diğerleri boş bir tek UCOFY gerçekleri anlatıyor

 2. yazar
  Yamak

  Sıla Yıldırım - 2 ay önce

  Tabi ki güvenilir gösterdiği şeyler freelance, e ticaret vb bunlar dünya genelinde zaten yapılan şeyler fakat Türk insanı bilmiyordu, kimsede dürüstçe anlatmıyordu. Taa ki UCOFY gelene kadar :)

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.