Ünlü Organizatör Anıl Üçtepe Cardi B ile anlaştı.

Logo
Ünlü Organizatör Anıl Üçtepe Cardi B ile anlaştı.
  • 3110 Okuma
  • 0 Yorum

Geçtiğimiz haftalarda ekibiyle istanbul”a gelen dünyaca ünlü Türk organizatör Anıl Üçtepe İstanbuldan ayrılmadan önce basına verdiği bilgide artık ülkemde de organizeler yapmak istiyorum demişti. Ünlü organizatör Anıl Üçtepe Türkiye’den yarışmadan önce 2020 yolu için çalışmalara başladığını ve bir çok dünya starını Türkiye”ye getireceği müjdesini vermişti.Ve bugün aldığımız habere göre ünlü organizatör Anıl Üçtepe gittiği Amerika”da dünyaca ünlü grammy ödüllü rapci Cardi B. İle anlaştı.

2020 yılının Haziran ayı içinde Türkiye” ye gelecek Olan sanatçı için ünlü organizatör Anıl  Üçtepenin talimatıyla ekibi çalışmalara başladı.

Threehills Festival Haziran ayında Lifepark İstanbul'da dünyaca ünlü Rapçi Cardi.B ile müzik severleri buluşturucak.


Anıl Üçtepe kimdir?

Gurbetçi bir ailenin çoçugu olarak dünyaya geldi, Avrupa genelinde yıllarca başarılı işlere imza atmış sayısız sektörde ticaret ile uğraşan başarılı bir iş insanıdır son yıllarda yaptığı çalışmalarla ilgili dikkatleri üzerine cekmiştir.

yazar

Yıllardır internet alemindeyim:)

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.