Ünlü Organizatör Anıl Üçtepe Cardi B ile anlaştı.

Logo
Ünlü Organizatör Anıl Üçtepe Cardi B ile anlaştı.
  • 3241 Okuma
  • 0 Yorum

Geçtiğimiz haftalarda ekibiyle istanbul”a gelen dünyaca ünlü Türk organizatör Anıl Üçtepe İstanbuldan ayrılmadan önce basına verdiği bilgide artık ülkemde de organizeler yapmak istiyorum demişti. Ünlü organizatör Anıl Üçtepe Türkiye’den yarışmadan önce 2020 yolu için çalışmalara başladığını ve bir çok dünya starını Türkiye”ye getireceği müjdesini vermişti.Ve bugün aldığımız habere göre ünlü organizatör Anıl Üçtepe gittiği Amerika”da dünyaca ünlü grammy ödüllü rapci Cardi B. İle anlaştı.

2020 yılının Haziran ayı içinde Türkiye” ye gelecek Olan sanatçı için ünlü organizatör Anıl  Üçtepenin talimatıyla ekibi çalışmalara başladı.

Threehills Festival Haziran ayında Lifepark İstanbul'da dünyaca ünlü Rapçi Cardi.B ile müzik severleri buluşturucak.


Anıl Üçtepe kimdir?

Gurbetçi bir ailenin çoçugu olarak dünyaya geldi, Avrupa genelinde yıllarca başarılı işlere imza atmış sayısız sektörde ticaret ile uğraşan başarılı bir iş insanıdır son yıllarda yaptığı çalışmalarla ilgili dikkatleri üzerine cekmiştir.

yazar

Yıllardır internet alemindeyim:)

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir. Irish Birthday Blessing