yazar
Yamak

Şura EREN


Seyehat etmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi,bir şeyler tasarlamayı, eskiyi atmayıp dönüştürmeyi, okumayı,resim yapmayı ve ilgimi çeken her şey hakkında bilgi toplamayı çok severim ben 22 yaşında oldukça meraklı Eylül doğumlu sonbahara aşık ve terazi burçlu 7 yıllık ilişkisi olan nişanlı bir kızım...

Yazılar (1)

Sevgiliyle yapılacak güzel aktiviteler

Sevgiliyle yapılacak güzel aktiviteler

Sevgiliyle yapılacaklar listesi yapmak sizce de çok eğlenceli değil mi? O zaman hadi başlayalım.1. Geri dönüşüm etkinlikleri yapabilirsiniz 2.Kütüphaneler gezmek3.Seyehat etmek4.Beraber diziler izlemek5.Alışveriş yapmak6.Bilgisayar oyunları oynamak 7.Sabahlamak8.Beraber yemek yapmak9.Pasta yapmak10.Kitap...

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.